England.jpg
Management & booking
- cały świat -
PL /ES                      
Paweł Rosak
Paweł Rosak
Paweł Rosak live
Paweł Rosak
Paweł Rosak i Marek Niedźwiecki
Paweł Rosak
Paweł Rosak
Paweł Rosak
Paweł Rosak
Paweł Rosak
Paweł Rosak
Hiszpania (Copy).jpg
  • Facebook - Biały Krąg
  • Instagram - Biały Krąg
  • YouTube - Biały Krąg

Muzyk, wokalista, kompozytor i producent, znany ze swoich trzech albumów solowych oraz współpracy z największymi światowymi gwiazdami jazzu i muzyki popularnej. Wśród nich jest czterech artystów, którzy dotarli do najwyższych miejsc na listach przebojów i osiągnęli sprzedaż kilku milionów płyt. Paweł nagrywał m.in. z legendą muzyki soul i R&B, twórcą i wykonawcą jednego z największych przebojów w historii muzyki popularnej “Stand By Me”, Ben E. King'iem, który także nagrywał Pawła kompozycje na swoich płytach.

Nagrał cztery płyty oraz odbył kilka tras koncertowych z legendarnym szkockim gitarzystą i wokalistą Gerry Raffertym, autorem takich wielkich przebojów jak "Baker Street" i "Stuck in the Middle With You", by wymienić tylko kilka. 

Nagrywał i występował ze słynnym brytyjskim wokalistą Chrisem Farlowem, znanym z przeboju "Out of Time" i współpracy z zespołem Colosseum, Jimmy Pagem czy Van Morissonem. 

Paweł odbył trasę koncertową i nagrywał z Davidem Soulem, wokalistą przeboju #1 na brytyjskich listach "Don’t Give Up On Us Baby" oraz z legendą bossa-novy i współczesnego amerykańsko-brazyliskiego jazzu OSCARem CASTRO NEVESem, oraz wieloma innymi.

Wśród najwybitniejszych muzyków, którzy towarzyszyli Pawłowi na jego płytach solowych, znaleźli się m.in. Mel Collins (Dire Straits, King Crimson, Paul McCartney), Hugh Burns (George Michael, Michael Jackson, Randy Crawford), Ian Thomas (Mark Knoplfer, Seal) Pepsie (Wham!, George Michael) i wielu innych, w tym ww. Oscar Castro Neves oraz mistrz jazzowy z Kalifornii Gary Meek, wielokrotny zdobywca Grammy, Kubańczyk Lulo Perez, a także znani polscy muzycy, jak Anna Maria Jopek i Marcin Nowakowski.

Paweł koncertował m.in. w Holandii, Belgii, Portugalii, Niemczech, Szwajcarii, no i oczywiście w Polsce i Wielkiej Brytanii. Jego utwory były i są grane w rozgłośniach radiowych wielu krajów, łącznie z tak egzotycznymi, jak Filipiny, Brazylia, Indonezja czy Tajwan.

Paweł (często podpisany Pavel Rosak), jako muzyk, wokalista, kompozytor lub producent pojawił się dotychczas na ponad 30 wydawnictwach.

Jego nowy zespół składający się z wybitnych muzyków z Hiszpanii i Kuby jest obecnie w trakcie promocji najnowszej płyty Pawła pt. “Who Knows”, z której pochodzi singiel "Adonde Vas".

Kolaż prostokąt b.jpg