England.jpg

booking, management, production,

recording, special events, workshops

O nas

Jest nas dwóch. Muzyka jest naszą pasją, zawodem i sposobem na czas wolny. Każdy z nas budował swoją ścieżkę muzyczną i zawodową inaczej. 

Kuba jest absolwentem wokalistyki Wydziału Artystycznego UMCS, lecz przede wszystkim pianistą i kompozytorem. Był stypendystą kierunku „Música Popular Brasileira” na Faculdade Santa Marcelina – FASM w Sao Paulo w Brazylii. Wielki miłośnik muzyki etnicznej. Grzegorz jest w „branży” od 1990 r., zdecydowanie bardziej związany z fonografią, a następnie managementem. Studiował prawo na UW, jest członkiem ZPAV i Akademii Fonograficznej.

 

W Pro-dAction chcemy rozwijać dobre, alternatywne projekty, w których mieszają się kultury i ciekawe brzemienia.  Jesteśmy otwarci na dobre dźwięki i artystyczne wizje. Wykorzystujemy nasze możliwości do wspierania interesujących twórców, którzy nie boją się sięgać do  zakamarków własnego ducha, by wydobyć z siebie to, co najlepsze.

 

Nasze ucho jest czujne na nowe brzmienia. Chcemy zapewnić naszym Artystom troskliwą opiekę, mając wielką nadzieję, że dzięki temu dostarczą Wam najlepszych muzycznych wrażeń.

Pro-dAction o nas