Booking
- Polska - 
HarMálek Orchestr
CZ          
  • Facebook - Biały Krąg
  • YouTube - Biały Krąg

HarMálek Orchestr to zespół, który zrewolucjonizował czeską tradycję orkiestr dętych i prezentuje ją w świeżym, współczesnym i energicznym stylu. Grają każdy rodzaj muzyki inspirowanej czeskim i bałkańskim folklorem.

 

"Wszystko może być dla nas inspiracją i na wszystko jesteśmy otwarci, jeżeli tylko pozostaje to z tożsamością Czechów." – mówi lider zespołu Petr Harmáček.

 

HarMálek Orchestr powstała w 2016 r., a jej członkami są zawodowi muzycy mający różnorodne doświadczenia na czeskiej scenie muzycznej. Jej członkowie grali m.in. w takich formacjach, jak Sexy Dancers, Radio Big Band of Gustav Brom, Forman Brothers Theater, F.X.Šalda, Top Dream Company, Circus Brothers, Castle Guard Music, Prague Philharmonic Orchestra I wielu innych.

 

Obecnie skład zespołu stanowią:

Petr "Harmy" Harmáček – trąbka prowadząca, wokal

Lubomír Mandous – trąbka, wokal

Martin Jůzl - trąbka, wokal

Mirek Nováček - trąbka, wokal

Jan Jirucha - puzon

Jakub Mašek - eufonium

Ondřej Jiskra - eufonium

Martin Homolka - eufonium

Martin "Ozzy" Zavoďan - helikon

Jiří Genrt - tuba

Petr Kouba – perkusja

W roku 2018 zespół odwiedził Belgrad, gdzie nakręcił swój pierwszy wideoklip. W 2019 otrzymał oficjalne zaproszenie na występ podczas największego na świecie festiwalu orkiestr dętych, Guča Festival w Serbii. Będą pierwszym zespołem, który zaprezentuje czeską muzykę tak licznej, międzynarodowej publiczności.

© 2019 Pro-dAction

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now