Management
& booking
- cały świat - 
Francis Tuan
PL         
  • Facebook - Biały Krąg
  • Instagram - Biały Krąg
  • YouTube - Biały Krąg
  • Apple Music - Biały Krąg
  • Spotify - Biały Krąg
  • SoundCloud - Biały Krąg
  • Bandcamp - Biały Krąg

Piosenki Francisa Tuana przepełnione są pogodą ducha, ponieważ radość uznaje za najlepszy rodzaj buntu. Swoją muzyką zaprasza w podróż do innego świata, gdzie zatarły się niepotrzebne granice – również muzyczne. Tu gitarowy pop staje się tłem dla duchowych refleksji, taneczne utwory mają teksty inspirowane filozofią, a etniczne wietnamskie instrumenty współgrają z elektroniką. Słuchając muzyki Francisa, można przez chwilę wyobrazić sobie, że za oknem jest słonecznie, a ludzie żyją w zgodzie ze sobą i z naturą. Choć ta alternatywna rzeczywistość wydaje się nieco pokręcona, dla Francisa najważniejsze jest jedno – dobra melodia. Na początku 2020 roku ukaże się jego debiutancki długogrający album "Let's Pretend".

Francisowi towarzyszy zgrana ekipa muzycznych indywidualności. Paweł Drygas reżyseruje rytmy perkusyjne, Ajda Wyglądacz tańczy na basie, a Gabrysia Cybuch strzela syntezatorami. Wspólnie przekroczyli granice wielu sal koncertowych, klubów, festiwali oraz państw, występując np. w Szwecji (festiwal Live at Heart). Wystąpili m.in. na Open'er Festival, Halfway Festival, Slot Art Festival, Opole Songwriters Festival, zdobyli nagrodę na Fama Festival, a w 2020 roku wybierają się na Canadian Music Week do Toronto. W 2017 roku Francis wydał ponadto ciepło przyjęty minialbum "Poems", prezentowany na antenie Trójki i innych stacji radiowych.

 ​

Oprócz gry na gitarze i instrumentach klawiszowych wykorzystuje wietnamskie instrumenty đàn nguyệt i đàn tỳ bà, a na scenie towarzyszą mu:

Ajda Wyglądacz – gitara basowa, wokal

Paweł Drygas – perkusja, instrumenty perkusyjne, sampler

Gabrysia Cybuch - instr. klawiszowe.

© 2019 Pro-dAction

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now