England.jpg
Booking
- cały świat - 
(C) Harmony Art
foto
Befane
PL          
  • www
  • Facebook - Biały Krąg
  • YouTube - Biały Krąg

Cztery młode, utalentowane artystki. Cztery instrumenty smyczkowe, a każdy z czterema strunami! To już dwanaście powodów, dla których warto zobaczyć, a przede wszystkim posłuchać Befane!

Befane to cztery znakomicie wykształcone i doświadczone instrumentalistki, poruszające się z równą swobodą i wdziękiem w repertuarze rozrywkowym i klasycznym. Dziewczyny mają na koncie koncerty w Polsce i za granicą, udział w przedsięwzięciach artystycznych o masowym zasięgu (wybory Miss Polonia), a także w niszowych, acz bardzo wymagających (np. współpraca z Teatrem Chorea, nagranie płyty LULABAJKI z Natalią Przybysz). BEFANE czuje się dobrze na wielkich scenach i w kameralnych przestrzeniach. To absolutne profesjonalistki i wspaniałe artystki! 

Kwartet chętnie nawiąże współpracę ze wszystkimi, którzy lubią muzykę na żywo - zarówno klasyczną, jak i rozrywkową. Szeroki repertuar i czysta miłość do muzyki pozwala im uświetnić najpiękniejsze momenty w Waszym życiu. Dzięki łódzkiemu kwartetowi Befane każda uroczystość stanie się niepowtarzalna, wszak  "muzyka (...) to magia większa od wszystkiego..." (J.K. Rowling)